poniedziałek, 9 lipca 2012

LIGA ŚWIATOWA 2012 ZAKOŃCZONA

W TURNIEJU FINAŁOWYM LIGI  ŚWIATOWEJ, REPREZENTACJA POLSKI WYWALCZYŁA ZŁOTY MEDAL, POKONUJĄC W MECZU FINAŁOWYM POKONUJĄC STANY ZJEDNOCZONE 3:0.POLACY WYWALCZYLI RÓWNIEŻ 4 NAGRODY INDYWIDUALNE:

3. Gyorgi Bratoew - najlepszy rozgrywający

Polacy w meczu z Bułgarią zostali oszukani 6 razy, mimo to wygrali 3:0.Jednak po chamskim zachowaniu Bułgarskich kibiców, którzy rzucali w nich butelkami musieli uciekać z boiska do szatni.

Żadnemu z zawodników reprezentacji Kuby nie przypadła nagroda indywidualna, natomiast największe kontrowersje wzbudziła nagroda dla najlepszego rozgrywającego, którą otrzymał Gyorgi Bratoev.Wiele osób nie zgadza się z tą decyzją, m.in. ja, ale również komentatorzy sportowi, którzy twierdzą, że był on najgorszym rozgrywającym Final Six ligi światowej 2012 w Sofii.