środa, 6 czerwca 2012

CZAS NA PODSUMOWANIE LIGI ŚWIATOWEJ W KATOWICACH

POLSKA-KANADA

Polska wygrała ten mecz 3:0,  lecz w każdym secie Kanada podejmowała walkę z Polakami, ale nieskutecznie. Zbyszek Bartman został najlepszym punktującym meczu i całej ligi światowej

CANADA-POLAND

Poland won this match 3:0, but in every set Canada has taken fight of Poles. Zbigniew Bartman is the best scorrer in the match and World League.

POLSKA-FINLANDIA

Polacy również nie stracili seta, ale finowie zdobyli więcej punktów niż ja się tego spodziewałem. W tym meczu finów fantastycznie bronili bracia Oivonenowie, którzy popisywali się blokiem

POLAND-FINLAND

Poles won this match 3:0, Finland has good day, because captured more points than 18. Oivonen brothers was brilliant in the block.

POLSKA-BRAZYLIA

Polska oczywiście wygrała, co prawda 3:2, ale nad Brazylią, więc jest to ogromny sukces, tym bardziej, że już drugi raz z rzędu takim samym wynikiem jak w Kanadzie. Na koniec pierwszego seta Jakub Jarosz miał "Wejście smoka",  kiedy to serwując piłkę seetową uderzył asa serwisowego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

POLAND-BRASIL

Poland won this match. That was boring haha. Poland won in tiebreak to nine points!  Jakub Jarosz in first set, on the set ball, hit serve as.