czwartek, 24 maja 2012

LIGA ŚWIATOWA

W meczu Polska-Brazylia bezproblemowo wygraliśmy pierwsze dwa sety, ale kolejne dwa przegraliśmy. W tiebreaku Polska podniosła się, ale dlaczego nie wygraliśmy czwartego seta w którym prowadziliśmy czterema punktami? WYNIK POLSKA 3:2 BRAZYLIA

W meczu Polska-Finlandia pierwszego seta wygraliśmy ledwo co, ale kolejnego już nie. Za bardzo się rozluźniliśmy, ponieważ Finlandia jest najsłabszą drużyną w grupie i nikt nie traktuje jej poważnie. Tak samo jak w meczu z Brazylią doszło do tiebreaku, w którym to Polacy musieli uznac wyższośc rywali przegrywając do 9. WYNIK Polska 2:3 Finlandia

W meczu Polska-Kanada szło nam dużo lepiej i straciliśmy tylko jednego seta, dzięki doskonałej dyspozycji naszych siatkarzy, którzy nie załamali się po porażce z Finami, niestety ból kolana Bartosza Kurka odbił się na jego grze. Często psuł zagrywki, chodzi mi tu o wszystkie mecze. Wynik Polska 3:1 Kanada

Ostatecznie zdobyliśmy 5 punktów i możemy byc zadowoleni z występu naszych w Kanadzie i pogratulowac Kubie Jaroszowi ślubu, który wziął 12 maja tego roku, tydzień przed Ligą Światową :)